Szép esti órákat kívánok! Éva
"A holnap nem biztos, a tegnap meg már elmúlt. Ne hagyd, hogy az élet elmenjen melletted és messziről integessetek egymásnak. Fogd meg, öleld át és ne ereszd.Boldognak lenni sosem késő..."
Gabriel Russ
Have a Lovely Thirsty ThursdayHugs & Smiles:)