Hello, it is very late here due to the extreme heat, the grooming is going ahead sorry the dogs!! they are very grateful and I am going on it has to be done. lots of love to everyone and hugs love all Dayenne XoXO
en esperant savoir s'endormir, avec cette chaleur...!!!
ce matin on a eu droit a un peu de pluie...ce qui a fait retomber la temperature a 27°...mais cet apres midi, c'est remonté à 33°...et ce soir, à 22h30, on a encore 29°...
Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"