DRÁGA KRISZTINA, ESTE ÉRTÜNK HAZA A BALATONRÓL... NAGYON MELEG VOLT OTT IS. HOGY BÍROD ? NEKED IS SZÉP ÚJ HETET SAJNOS A MELEG MARAD. VIGYÁZZ MAGADRA ÉS AKKOR JÖSSZ HOZZÁM AHOGY MEGBESZÉLTÜK.SZÉP ESTÉT ÖLELLEK SZERETETTEL GITTA
Parfois…. It's just enough.. Pour faire chavirer un destin.. ・❥・Hello・❥・ Je te souhaite un lundi tout en douceur.. Et une semaine lumineuse.. Lots of Love & Hugs
Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"
Good Morning My Friend ,,,, Praying That You Have A Wonderful Day ,,,, May God Bless You This Day ,,,, Ephesians 2:8 kjv - For by grace are ye saved through faith; and that not of yourselves: it is the gift of God: