Hello, it is very late here due to the extreme heat, the grooming is going ahead sorry the dogs!! they are very grateful and I am going on it has to be done. lots of love to everyone and hugs love all Dayenne XoXO
Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"
Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"
Hello darlings time difference with us yes Smile one here the other there keep smiling!! Have a very nice evening or whatever. yes the heat is doing its thing here too save the animals in these times PLEASE out of cars or whatever Love and hugs from the Netherlands Monday is fully booked lots of cutting work how grateful time is running short , darlings see you soon. kiss Dayenne loves everyone Hugszzzzz!