Let's hope we'll be able to sleep with such a hot weather...!!!
this morning we got some rain...which made the temperature more breathable as it fell down to 27° ....but in the afternoon it climbed again up to 33°...and to night , at 22h30, we still have 29°...
Parfois…. It's just enough.. Pour faire chavirer un destin.. ・❥・Hello・❥・ Je te souhaite un lundi tout en douceur.. Et une semaine lumineuse.. Lots of Love & Hugs
Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"