Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"
You children must always obey your fathers and mothers, for that pleases the Lord. Fathers, don’t scold your children so much that they become discouraged and quit trying. Colossians 3:20-21 Living Bible ~ Sunday night blessings friend