"A holnap nem biztos, a tegnap meg már elmúlt. Ne hagyd, hogy az élet elmenjen melletted és messziről integessetek egymásnak. Fogd meg, öleld át és ne ereszd.Boldognak lenni sosem késő..."
ღ~~Hello~~ღ I'm here!... to tell you: "Make someone smile every day But don't forget That you are someone too..." Wishing you a lovely Wednesday With lots of kisses And a big hug.