It was a busy Thursday..gearing up for a small vacation. Will be leaving Friday at noon. Much cooler where we are going..Bryson City NC. Next week, here, we will see 100.
"A holnap nem biztos, a tegnap meg már elmúlt. Ne hagyd, hogy az élet elmenjen melletted és messziről integessetek egymásnak. Fogd meg, öleld át és ne ereszd.Boldognak lenni sosem késő..."