Hello, it is very late here due to the extreme heat, the grooming is going ahead sorry the dogs!! they are very grateful and I am going on it has to be done. lots of love to everyone and hugs love all Dayenne XoXO
Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"